Projektowanie stron www Rzeszów - Oferta nr 103502 - Oferteo.pl

Projektowanie stron wwwCena do uzgodnienia

Jeżeli chcesz posiadać indywidualny projekt i dobrego rzetelnego partnera we współpracy nad realizacją strony internetowej to dobrze trafiłeś. Dzięki systemom CMS takich jak WordPress, Joomla czy Drupal można szybko stworzyć indywidualny oraz dedykowany projekt dla każdego Klienta.

Dla mnie liczy się partnerska współpraca. Stawiam na zrozumienie potrzeb Klienta i indywidualne podejście, aby poznać Państwa firmę i oczekiwania, po to by dobrać najkorzystniejsze rozwiązania. Wykorzystywane przeze mnie CMS do samodzielnego zarządzania stroną są dostosowane do zmieniających się technologii, nowoczesnych rozwiązań oraz trendów w projektowaniu.

Moim klientom chcę dać więcej. Chcemy aby z przyjemnością i prostotą mogli zarządzać swoją stroną. Wygodne rozwiązania jakie dają Systemy Zarządzania Treścią (CMS) doceniają już wszyscy, którym zależy na czasie, ponieważ rozwiązania dają elastyczność, niezależność i oszczędność. Po każdym zrealizowanym projekcie udzielam darmowej lekcji z podstawy obsługi wybranego CMS, dzięki temu obsługa staje się jeszcze prostsza.

Proces tworzenia strony www możemy podzielić na kilka etapów:

1. Analiza potrzeb Klienta – to najważniejszy etap, który pomaga określić i zaplanować przebieg kolejnych etapów. Staram się uzyskać jak najwięcej informacji od Klienta, które pomogą w określeniu założeń i celów projektu.

2. Koncepcja – po zabraniu wszystkich niezbędnych informacji, rozpoczyna się opracowanie wstępnej koncepcję i założenia, które są prezentowane Klientowi. Często nawet przy pierwszym spotkania, są przedstawiane pierwsze sugestie co do projektu. Na tym etapie doradzam Klientowi, pomagam wybrać najbardziej optymalne rozwiązania.

3. Projektowanie – kiedy Klient zaakceptuje koncepcji przystępuje do prac graficznych. Każdy zaprojektowany widok przesyłany jest do Klienta, a jego uwagi i sugestie są na bieżąco wdrażane. Wszystko po to, aby w 100% był zadowolony z tworzonego projektu i był zgodny z ustaleniami.

4. Wdrażanie – zaakceptowany projekt graficzny jest wprowadzany do systemu CMS.

5. Testowanie – na tym etapie sprawdzam poprawność funkcjonowania strony pod różnymi przeglądarkami oraz uzupełniam ją o dostarczone przez Klienta treści, grafikę itp.

6. Finalizacja – następuje w momencie akceptacji ze strony Klienta. Rozpoczynam wtedy przenoszenie strony na wskazany Klienta przez serwer a Klient otrzymuje bezpłatne szkolenie z zakresu administracji i obsługi systemu CMS. Również po uruchomieniu serwisu przez okres roku świadczę darmowe wsparcie techniczne i służe pomocą w przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości.

Dodatkowo w ramach stron internetowych oferuje:

- modernizację istniejących stron www opartych o CMS
- utworzenie kont e-mail pod firmową domeną
- pomoc w doborze hostingu i domeny
- zgłoszenie strony do wyszukiwarek
- pozycjonowanie
- statystyki odwiedzin (integracja z Google Analytics)
- tworzenie stron na portalach społecznościowych i podpięcie ich pod stronę internetową

Polska, Rzeszów
Open-Way
przelew, gotówka
 
 


Liczba wyświetleń strony: 133