Projektowanie sklepów internetowych Rzeszów - Oferta nr 103504 - Oferteo.pl

Projektowanie sklepów internetowychCena do uzgodnienia

Działający 365 dni w roku sklep internetowy stanowi skuteczny sposób na dotarcie do klientów i sprzedaż produktów. Według badań GUS około 33% internautów korzysta z Internetu do wyszukiwania towarów i usług.

Dlatego też sprzedaż sukcesywnie przenosi się również do Internetu. Jeśeli Twoja firma również chce zarabiać po przez internet i potrzebuje sklepu internetowego Open-Way to odpowiedni wybór.

Dla mnie liczy się partnerska współpraca. Stawiam na zrozumienie potrzeb Klienta i indywidualne podejście, aby poznać Państwa firmę i oczekiwania, po to by dobrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Tworzenie sklepu w oparciu o platformę Magento, Prestashop oraz WordPress z wtyczką woocommerce.

Proces tworzenia sklepu możemy podzielić na kilka etapów:

1. Analiza potrzeb Klienta – to najważniejszy etap, który pomaga określić i zaplanować przebieg kolejnych etapów. Staram się uzyskać jak najwięcej informacji od Klienta, które pomogą w określeniu założeń i celów projektu.

2. Koncepcja – po zabraniu wszystkich niezbędnych informacji, rozpoczyna się opracowanie wstępnej koncepcję i założenia, które są prezentowane Klientowi. Często nawet przy pierwszym spotkania, są przedstawiane pierwsze sugestie co do projektu. Na tym etapie doradzam Klientowi, pomagam wybrać najbardziej optymalne rozwiązania.

3. Projektowanie – kiedy Klient zaakceptuje koncepcji przystępuje do prac graficznych. Każdy zaprojektowany widok przesyłany jest do Klienta, a jego uwagi i sugestie są na bieżąco wdrażane. Wszystko po to, aby w 100% był zadowolony z tworzonego projektu i był zgodny z ustaleniami.

4. Wdrażanie – zaakceptowany projekt graficzny jest wprowadzany do systemu eCommerce.

5. Testowanie – na tym etapie sprawdzam poprawność funkcjonowania strony pod różnymi przeglądarkami oraz uzupełniam ją o dostarczone przez Klienta treści, grafikę itp.

6. Finalizacja – następuje w momencie akceptacji ze strony Klienta. Rozpoczynam wtedy przenoszenie strony na wskazany Klienta przez serwer a Klient otrzymuje bezpłatne szkolenie z zakresu administracji i obsługi systemu CMS. Również po uruchomieniu serwisu przez okres roku świadczę darmowe wsparcie techniczne i służe pomocą w przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości

Sklepy www integrowane są m.in. z:

- systemami magazynowymi i księgowymi (symfonia, subiekt gt, wf mag, optima, cdn xl)
- płatnościami on-line (obsługa wielu walut)
- firmami kurierskimi, paczkomatami

Polska, Rzeszów
Open-Way
przelew, gotówka
 
 


Liczba wyświetleń strony: 159